Kuratorzy dla osób dorosłych

II Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej wykonujący orzeczenia w sprawach karnych
Sąd Rejonowy Szczecin – Centrum w Szczecinie
ul. Limanowskiego 1, 70 – 220 Szczecin

Kierownik Zespołu – Izabela Opszała, pokój 112; tel. 91 4855512
iopszala@szczecin-centrum.sr.gov.pl
Dyżury: poniedziałek, wtorek,  środa w godzinach 9:00-14:00

Sekretariat – pokój 106, tel. 91 4855580; fax 91 4855491
kuratorzy2@szczecin-centrum.sr.gov.pl

Godziny przyjęć interesantów przez kuratorów:
od poniedziałku do piątku od godz. 9.00 - 15:30

Nazwisko i imię kuratora zawodowego

Symbol
kuratora

Dni dyżurów

Numer pokoju

Numer telefonu

Adresy 
e-mailowe

Czyżewski Mateusz

VII

wtorek, czwartek

107

914855579

mczyzewski@szczecin-centrum.sr.gov.pl

Dziatko – Ososko Renata

IV

wtorek, piątek

109   914855511

rdziatko@szczecin0-centrum.sr.gov.pl

Filipczak Żaneta

XXIV

wtorek, czwartek

111

914855518

zfilipczak@szczecin-centrum.sr.gov.pl

Lach Marek

XVIII

poniedziałek, czwartek

109

914855511

mlach@szczecin-centrum.sr.gov.pl

Majewski Tomasz

XII

wtorek, piątek

107

914855579

tmajewski@szczecin-centrum.sr.gov.pl

Roman Artur

VI

poniedziałek, środa

107

914855579

aroman@szczecin-centrum.sr.gov.pl

Wiesława Dziarmaga

 

XXI

 

poniedziałek, środa

 

111

 

914855518

 

wdziarmaga@szczecin-centrum.sr.gov.pl

 

    
   


III Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej wykonujący orzeczenia w sprawach karnych
Sąd Rejonowy Szczecin – Centrum w Szczecinie
ul. Limanowskiego 1, 70 – 220 Szczecin

Kierownik Zespołu – Ewelina Lewandowska, pokój 110; tel. 91 4855513
elewandowska@szczecin-centrum.sr.gov.pl
Dyżury: poniedziałek, środa, czwartek w godzinach 9:00-14:00

Sekretariat – pokój 106, tel. 91 4855580; fax 91 4855491
kuratorzy3@szczecin-centrum.sr.gov.pl

Godziny przyjęć interesantów przez kuratorów:
od poniedziałku do piątku od godz. 9.00 - 15:30

Nazwisko i imię kuratora zawodowego

Symbol
kuratora

Dni dyżurów

Numer pokoju

Numer telefonu

Adresy 
e-mailowe

Cywiński Aleksander

I

 

106a

914855580

acywinski@szczecin-centrum.sr.gov.pl

Mądrzak Magdalena

VIII

     

nieobecna w pracy do grudnia 2017r.

Mijalska Justyna

XXIII

 

105

914855580

jjedrzejewska@szczecin-centrum.sr.gov.pl

Kachlicka – Klimek Agnieszka

II

poniedziałek, środa

107

914855510

akachlicka@szczecin-centrum.sr.gov.pl

Kędra Bartłomiej

XXII

wtorek, czwartek

107

914855510

bkedra@szczecin-centrum.sr.gov.pl

Kozłowska Anna

XI

wtorek, czwartek

106a

914855505

anowakowska@szczecin-centrum.sr.gov.pl

Urszula Szatkowska

X

wtorek, czwartek

104

914855503

uszatkowska@szczecin-centrum.sr.gov.pl

Sawicka – Szałek Dorota

XVI

poniedziałek, środa

105

914855506

dsawicka@szczecin-centrum.sr.gov.pl

Urbańska Aleksandra

XIV

poniedziałek, środa

106a

91485505

aurbanska@szczecin-centrum.sr.gov.pl

Żejmo Natalia

XV

środa, piątek

104

91485503

nzejmo@szczecin-centrum.sr.gov.pl

Remigiusz Czernia

 

XVII

 

wtorek, piątek

 

107

 

914855510

 

rczernia@szczecin-centrum.sr.gov.pl

 

 

    

Rejestr zmian dla: Kuratorzy dla osób dorosłych

Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy Szczecin - Centrum w Szczecinie
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2017-11-20
Publikacja w dniu:
2017-11-20
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy Szczecin - Centrum w Szczecinie
Wytworzył:
Sławomir Konarski
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2017-10-26
Publikacja w dniu:
2017-10-26
Opis zmiany:
Aktualizacja danych
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy Szczecin - Centrum w Szczecinie
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2017-09-06
Publikacja w dniu:
2017-09-06
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy Szczecin - Centrum w Szczecinie
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2017-09-05
Publikacja w dniu:
2017-09-05
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy Szczecin - Centrum w Szczecinie
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2017-08-14
Publikacja w dniu:
2017-08-14
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy Szczecin - Centrum w Szczecinie
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2017-08-14
Publikacja w dniu:
2017-08-14
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy Szczecin - Centrum w Szczecinie
Wytworzył:
Sławomir Konarski
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2017-07-27
Publikacja w dniu:
2017-07-27
Opis zmiany:
b/d
Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy Szczecin - Centrum w Szczecinie
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Administrator
Dokument z dnia:
2017-06-16
Publikacja w dniu:
2017-06-16
Opis zmiany:
b/d